Himlekök

Trålvägen 15
432 74 Träslövsläge

0340 – 431 60

info@himlekok.se

Showroom Varberg

Trålvägen 15, 432 74 Träslövsläge

 

Måndag – Fredag 8.00 – 16.00
(Lunchstängt vardagar 12.00 – 13.00)

Lördag 10.00 – 14.00

På grund av rådande omständigheter ser vi gärna att ni bokar ett möte med oss innan vi visar vårt fina showroom.
Kontakta någon av våra projektledare för att boka in en tid!

VARBERG

Jennie Ullman

Försäljning & Marknad

0340-20 14 55

jennie@himlekok.se

Philip Otterdahl

Projektledare

0340-20 14 41

philip@himlekok.se

Martin Olander

Senior Projektledare

0340-21 99 51

martin@himlekok.se

Maria Asp

Projektledare

0340-21 99 50

maria@himlekok.se

Angelica Johansson

Projektledare

0340-20 14 40

angelica.johansson@himlekok.se

Viktor Skoglund

VD & Projektledare

0340-21 99 54

viktor@himlekok.se

Angelica Öberg

Ekonomiansvarig

0703-63 25 25

angelica@himlekok.se

Tobias Johansson

Produktionsansvarig

0723-76 14 40

tobias@himlekok.se

Anton Lenér

Möbelsnickare

0730-98 36 26

anton@himlekok.se

Bengan Svahn

Möbelsnickare

0706-99 64 45

bengan@himlekok.se

Bosse Leffler

Möbelsnickare

0709-79 52 61

bo@himlekok.se

Olof Oljelund

Möbelsnickare

0767-97 67 72

olof@himlekok.se

Staffan Sandin

Möbelsnickare

0763-41 78 74

staffan@himlekok.se

Marcus Larsson

Möbelsnickare

0762-81 67 25

marcus@himlekok.se

Per Walin

Möbelsnickare & Service

0763-13 50 12

per@himlekok.se

Imad Alqaq

Möbelsnickare

0730-69 69 74

imad@himlekok.se

FALKENBERG

Andreas Hjalmarsson

Produktionsansvarig

0720-80 71 02

andreas.hjalmarsson@himlekok.se

Emil Persson

Möbelsnickare

0736-18 62 04

emil@himlekok.se

Karin Olofsson

Möbelsnickare

0730-61 98 77

karin@himlekok.se

Eric Kustle

Möbelsnickare

0737-23 25 00

eric@himlekok.se

Hanna Strickland

Möbelsnickare

0736-82 96 60

hanna.strickland@himlekok.se

Martin Bengtsson

Möbelsnickare

0761-14 66 98

martin.bengtsson@himlekok.se